Najdeš nás na Facebooku

Doprovodný program

Ekiden

Charitativní štafetový běh Ekiden

Tradiční japonský štafetový závod na 2,5 km pro pětičlenné týmy. Každý běžec zdolává vzdálenost 2,5 km, mezi sebou si závodníci předávají látkovou šerpu. Start a cíl na atletickém stadionu, trasa povede lesoparkem Borky. Navíc běžíme pro dobrou věc. Registrace od 10.6. (sledujte tento web).

Live Jukebox

Live Jukebox

Live Jukebox = loni jste je nechtěli pustit domů a kapela přidávala 2 hodiny hraní. Letos je máte zpět - stejný přívěs, stejné složení - pět naprosto pohodových týpků, co umí rozproudit zábavu:)

Baby punkové kadeřnictví

Baby punkové kadeřnictví

Další díl do skládačky doprovodného programu pro letošní rok…tentokrát něco pro malé bíťáky. "Rozhodíme kadeřnický náčiní po trávě, usadíme prťavice a prťavce do kadeřnických křesel a budeme dělat vylomeniny s jejich hárama… Když už na fesťák, tak s pořádně ulítlým účesem na kebuli… !" Superháro pořídíte za 20 Kč.

Airbrush

Airbrush

Pořiďte si letní ozdobu ve stánku s Airbrush. Umělci Vám tady vytvoří takové tetování nanečisto. Kérku vyberete z předpřipravených šablon. Originální ozdobu Vaší kůže pořídíte za 30 Kč.

Placky

Placky

Povinnou výbavou doprovodného programu každého správného festivalu je stánek s výrobou placek. Design originálního kousku bude částečně Bíťákový a částečně bude záležet na Vaší kreativitě. Placku na TPCA Beat Festivalu pořídíte za 10 Kč. 

Fotostěna

Fotostěna

Každý si z TPCA Beat festivalu může odnést stylovou tematickou památku. Připravili jsem pro Vás fotostěnu s motivy letošního Bíťáku. Udělejte si fotku, pošlete ji kámošům a napište jim, ať za Vámi dorazí na ostrov.

Balónky a TPCA oplatky

Balónky a TPCA oplatky

Netřeba více představovat…malým i těm větším fandům jistě udělají radost balónky. Samozřejmě, že ty Bíťákové budou v barvách festivalu. Takže se těšte na svítivě zelené héliové potěšení:)
Jako dezert Vám doporučujeme ochutnat jednu z našich TPCA oplatek – na výběr máte čokoládovou, oříškovou, skořicovou, kokosovou a perníkovou příchuť. Za oplatku nám na oplátku můžete dát dobrovolně 5 Kč a my je věnujeme na rozvoj hudebních talentů v Kolíně.

Čajovna a kavárna

Čajovna a kavárna

Pokud Vás vyčerpají Vaše výkony pod pódiem a budete mít chuť si posedět nebo se dokonce natáhnout do měkkých polštářů, vydejte se do festivalové čajovny a kavárny. Naservírují Vám tady kávičky, čajíčky, vodní dýmku a pohodovou atmosféru.

Malování na obličej

Malování na obličej

Ani na našem TPCA Beat festivalu nebude chybět dětmi velmi oblíbený face painting neboli malování na obličej. Šikovné ručičky umělkyň vykreslí na tvářích nejmenších bíťáků a bíťaček nejrůznější pohádkové motivy.

Skákací hrad

Skákací hrad

Stálici mezi atrakcemi na nejrůznějších dětských akcích asi není třeba více představovat. Starý dobrý skákací hrad jistě ocení nejmenší neposedové, kteří si ještě netroufají na bungee trampolínu nebo ti, kteří se před akrobatickými kousky na trampošce potřebují nejdříve rozcvičit a rozeskákat na něčem menším.

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit začínající regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2017 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA