Início » Astrologie » Astrologie: 3 nejlepší znamení zvěrokruhu, která s největší pravděpodobností nechá lásku uniknout letos v listopadu

Astrologie: 3 nejlepší znamení zvěrokruhu, která s největší pravděpodobností nechá lásku uniknout letos v listopadu

Zatímco se listí mění a listopadový dech nás zavaluje, zvu vás, abyste se zastavili a zaposlouchali se do kosmického šepotu hvězd. Vesmír má lekce a tajemství, o které se může podělit.

Tento měsíc existují tři znamení zvěrokruhu, která musí být obzvláště ostražití; zdá se, že s největší pravděpodobností nechají lásku uniknout. Patří mezi ně i ten váš?

Dovede vás vesmír k tomu, abyste pevně lpěli na náklonnosti, nebo vás přinutí odhodit ji stranou? Jak kdysi řekl Albert Einstein, náhoda je Boží způsob, jak zůstat v anonymitě. Tak se pevně držte, otevřete své srdce a pojďme se ponořit hluboko do tajů lásky a ztráty pod listopadovým nebem.

Dnes se podíváme na znamení zvěrokruhu Blíženci, Váhy a Štír.

Astrologie: 3 nejlepší znamení zvěrokruhu, která s největší pravděpodobností nechá lásku uniknout letos v listopadu© Tpcabeatfestival.cz

1. Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci, vaše srdce se letos v listopadu chystá vyrazit na horskou dráhu a je čas zapnout si pás.

Přečtěte si také  Zjistěte, zda jste jedním ze čtyř znamení zvěrokruhu, která mají 28. listopadu mimořádné štěstí! Zjistěte, jak vám vyrovnání Marsu a Jupiteru může přinést štěstí!

Když Venuše zpochybňuje vaše znamení, vaše vztahy zažijí turbulence a vy musíte zůstat při zemi uprostřed chaosu.

Komunikace, vaše silná stránka, bude vaší spásou.

Nejde o to, kdo má pravdu nebo kdo se mýlí, jak moudře řekla Eleanor Rooseveltová: „Udělejte to, co ve svém srdci cítíte jako správné – protože stejně budete kritizováni. Pokud to uděláš, budeš zatracen, a pokud to neuděláš, zatracený.“

Takže mluv pravdu, milí Blíženci, i když se ti třese hlas.

2. Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Váhy, jste ztělesněním rovnováhy a harmonie, ale tento měsíc se misky vah mohou naklonit směrem k sebelásce a emocionálnímu zdraví.

Je načase řešit nejprve své potřeby a nenechat se chytit ve víru uspokojování druhých.

Pamatujte, že rovnováha není něco, co nacházíte, ale něco, co vytváříte.

Jak řekl dalajlama: „Štěstí není něco hotového. Pochází z vašich vlastních činů.“ Takže, moje milé Váhy, podnikněte kroky, které slouží vám, nejen ostatním kolem vás.

Přečtěte si také  Astrologie: pod kosmickým tancem – váš základní průvodce šepotem hvězd, když padají listopadové závěsy

3. Štír (23. října – 21. listopadu)

Scorpio, vaše emoce jsou hluboké. Tento měsíc vás však vyzýváme, abyste přijali pragmatičtější přístup k srdečním záležitostem.

Láska není vždy o intenzivní vášni, ale také o pohodlném tichu a porozumění.

Musíte se zbavit svých strachů a nejistot a přijmout zranitelnost.

Pamatujte, jak říká Brené Brown: „Zranitelnost není výhra nebo prohra; je to mít odvahu ukázat se a být viděn, když nemáme žádnou kontrolu nad výsledkem.“

Na závěr, moji drazí přátelé, pamatujte, že tyto postřehy jsou pro zábavu a zamyšlení, ale skutečný kompas leží ve vašem srdci.

Život je cesta sebeobjevování a porozumění a hvězdy jsou pouze našimi průvodci v tomto kosmickém tanci.

Ať je listopad měsícem, kdy najdete radost a lásku v sobě i kolem sebe.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.