Início » Vše o zvířatech » Záchranné příběhy » Hubený a osamělý ztracený pes se po dvou dlouhých letech na ulici opět setkal s majitelem – michellewegner.com

Hubený a osamělý ztracený pes se po dvou dlouhých letech na ulici opět setkal s majitelem – michellewegner.com

Hamm, který se dva roky potuluje ulicemi sám, se díky mikročipu konečně shledá s majitelem!

Ztráta domácího mazlíčka může být pro každého majitele traumatizujícím zážitkem. Příběhy ztracených domácích mazlíčků, kteří se po měsících nebo dokonce letech odloučení znovu setkávají se svými rodinami, však nikdy nepřestanou přinášet radost a naději.

Nedávný příběh o záchraně, o který se podělila Jasmine Noffsingerová na serveru Tiktok, zdůrazňuje důležitost čipování a vytrvalost potřebnou k nalezení ztraceného domácího mazlíčka.

Noffsingerová a její sestra našly vyhublého psa, který šel po kraji silnice, a okamžitě ho vzaly k veterináři, aby zkontroloval, zda má mikročip. Přestože byl čip zjištěn, informace se nepodařilo získat. Naštěstí měla společnost zabývající se mikročipy informace o psovi v evidenci a dokázala kontaktovat jeho majitelku, která byla v šoku, když se dozvěděla, že se její pes Hamm našel.

Hamm byl pohřešován od února 2021 ze svého domova v Dade City na Floridě, což bylo 450 mil od místa, kde byl nalezen. Noffsinger a majitel se dohodli, že se setkají na půli cesty v Tallahassee, aby se setkali s emocemi.

(c) @jasminenoffsinger (Tiktok)

Navzdory tomu, že byli dva roky odděleni, Hamm svou matku okamžitě poznal a naskočil přímo do jejího auta. Noffsinger připomíná majitelům domácích zvířat, aby si nechali své mazlíčky očipovat a zajistili, aby jejich údaje byly aktuální. Vyzývá také ty, kteří najdou ztracené zvíře s mikročipem, aby se snažili kontaktovat majitele a znovu se s jeho chlupatým přítelem setkat.

@jasminenoffsinger #stray #straydog #microchip #pets #petsoftiktok #petstory #reunion #fyp #foryou #foryoupage #foryourpage ♬ original sound – Jasmine Noffsinger

Tento srdceryvný příběh o záchraně je připomínkou toho, že čipování může výrazně zvýšit šance na shledání se ztraceným zvířetem a že trocha vytrvalosti může vést k jeho nalezení. Pokud se vám tento příběh o záchraně líbil, podělte se o něj s přáteli a rodinou.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.