Najdeš nás na Facebooku

Info

 

logo2019bezpozadiVstupenky 2019

Stejně jako v loňském roce, i letos věnujeme výtěžek ze vstupného 100 Kč na charitativní účely. Opět se můžete těšit na známé kapely a program celého dne doplní různé aktivity pro děti i dospělé. 

Děti do 130 cm vstupné neplatí. Pro zaměstnance TPCA zůstává vstup na ID kartu zdarma :-)

Sledujte nás zde nebo na FB, brzy prozradíme více.  

 

logo2019bezpozadiUpozornění pro návštěvníky

Do areálu není povolen vstup se zvířaty. Platí zákaz vnášení nebezpečných předmětů jako jsou zbraně, pyrotechnika apod. a vlastního alkoholu. Během festivalu je návštěvníkům k dispozici široká nabídka občerstvení.

Návštěvníci TPCA Beat festivalu vstupem do prostor, kde festival probíhá, berou na vědomí, že na festivalu je pro účely tiskového a obdobného zpravodajství a propagace festivalu pořizována fotodokumentace, na které může být zachycena podobizna jednotlivých návštěvníků. 

 

logo2019bezpozadiKudy k nám a parkování

Cestu na TPCA Beat festival už jistě dobře znáte. Ale pokud byste přece jen byli mezi festivalovými fanoušky naprostými nováčky (a to by nás velice potěšilo:)), máme pro Vás pár dopravních informací.


Jste-li z Kolína a okolí, je nejlepší vyrazit na festival po svých nebo hromadnou dopravou. V těsné blízkosti festivalového pódia se nachází vlaková zastávka (Kolín - zastávka). Hlavní vlakové a autobusové nádraží je o něco dále, ale chůzí festivalového fandy zvládnete cestu na Kmochův ostrov do 20 minut.


Pokud vyrazíte na čtyřech kolech, doporučujeme zaparkovat v ulicích přilehlých k ostrovu ze zálabské strany - Brankovická, Křičkova, Okružní, U Borků, Sadová a dále směrem k Veltrubům.   

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA