Início » Vše o zvířatech » Záchranné příběhy » Neočekávaná mise: 13 statečných srdcí, pes Rocky a zrádný terén jezerního okrsku – důkaz nezlomného pouta mezi člověkem a psem.

Neočekávaná mise: 13 statečných srdcí, pes Rocky a zrádný terén jezerního okrsku – důkaz nezlomného pouta mezi člověkem a psem.

Příběh se odvíjí: zoufalý telefonát, záchrana přes hranice a královská oběť. Přidejte se k nám, když si připomeneme hrdinskou záchrannou misi nejlepšího přítele člověka v majestátním jezerním kraji.

Týmy horské záchrany jsou často povolány, aby pomohly lidem v nouzi na zrádném terénu. Tentokrát však šlo o jiný druh oběti, která potřebovala pomoc – psa jménem Rocky.

Toto je příběh 13 statečných členů záchranného týmu, kteří čelili náročnému terénu Scafell Pike v oblasti Lake District, aby pomohli chlupatému příteli.

Volání o pomoc

Incident začal, když majitelé Rockyho, kteří úspěšně dokončili svůj výstup, začali svou zpáteční cestu. Rocky však byl vyčerpaný a zraněný, odmítl se pohybovat po namáhavém výstupu.

V zoufalství volali o pomoc. Záchranný tým Keswick Mountain zahájil svůj přístup od farmy Seathwaite a vystoupal k Esk Hause přes Grains Gill. Mezitím byli majitelé Rockyho povzbuzováni, aby se vydali směrem dolů ke záchrannému týmu.

Královská oběť

Tým Keswick se setkal s Rockym a jeho majiteli vysoko na Grains Gill. Navzdory jeho vyčerpání a zranění zůstal Rocky klidný, klidný a pozitivně vznešený po celou dobu svého trápení. 33 kg těžký pes byl pohodlně umístěn v ‚cas bag‘ na nosítkách a poté odvezen zpět na farmu Seathwaite.

(c) Záchranný-tým-Keswick-Mountain (Facebook)

Úspěšná operace

Záchranná operace byla úspěšná a navzdory některým veřejným kritikám ohledně toho, zda byl Rocky měl být vzat na tak náročný výstup, byla jednomyslná chvála pro odvahu a oddanost záchranného týmu.

(c) Záchranný-tým-Keswick-Mountain (Facebook)

Majitelé byli uklidněni, že mají svého psa zdravého a zdravého na konci svého dobrodružství.

Doufáme, že jste si užili čtení této dojemné povídky o odvaze a oddanosti. Děkujeme za přečtení! Pokud se vám tento příběh líbil, prosím, podělte se o něj s ostatními.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.