Início » Vše o zvířatech » Záchranné příběhy » Opuštěný poník s ohromně zarostlými kopyty: Stellina emocionální cesta k uzdravení

Opuštěný poník s ohromně zarostlými kopyty: Stellina emocionální cesta k uzdravení

Od zanedbávání k novému životu, srdceryvný příběh odolného koně

V srdceryvné zprávě a záchranném příběhu se kůň jménem Stella dočkal nového života.

Stella žila ve smečce koní obklopených bahnem a porostem, kvůli dlouhým a zkrouceným kopytům se snažila pořádně chodit.s.

Naštěstí si dobrosrdečný přítel staršího páru, který vlastnil nemovitost, kde Stella žila, všiml jejího osudu a kontaktoval skupinu záchranářů.

Záchranáři věděli, že práce na bariérách, která zahrnuje stříhání přerostlých kopyt, bude pro Stellu traumatizující, a proto postupovali opatrně.

(c) theDodo (Youtube)

Po dvouhodinovém sezení byla Stellina kopyta ostříhána a… byla opět schopná normální chůze. Záchranáři byli dojati k slzám, když sledovali, jak se jim proměna odehrává před očima.

Stellina nově nabytá pohyblivost jí umožnila znovu běhat a hrát si s kamarády a její radostná osobnost zářila. Brzy byla umístěna do nového milujícího domova, kde se jí i nadále daří.

Stellin příběh je připomínkou důležitosti záchrany zvířat a obětavosti těch, kteří neúnavně pracují na pomoci zvířatům v nouzi. Její záchrana přinesla naději a radost mnoha lidem a slouží jako inspirace pro nás všechny.

Sdílejte prosím naše příběhy, abyste šířili informace o důležitosti organizací na ochranu zvířat.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.