Início » Astrologie » Projděte říjnová tajemství s tarotem: přijměte změnu, uvolněte stará pouta a přivítejte emocionální znovuzrození

Projděte říjnová tajemství s tarotem: přijměte změnu, uvolněte stará pouta a přivítejte emocionální znovuzrození

Zdravím vás, hledači skrytého poznání a mystického porozumění!

Jak vstupujeme do druhého týdne v měsíci říjnu, s jeho svěžím podzimním vzduchem a kratšími dny, je v nás i kolem nás hmatatelný pocit změny. Tarotový horoskop pro tento měsíc čerpá ze staré moudrosti karet, aby vás provedl na vaší osobní a duchovní cestě.

Projděte říjnová tajemství s tarotem: přijměte změnu, uvolněte stará pouta a přivítejte emocionální znovuzrození© Tpcabeatfestival.cz

Kolo štěstěny:

Kolo štěstí ohlašuje začátek vašeho října a roztáčí svůj fantazijní tanec osudů. Teď si uvědomuji, že to může pozvednout obočí. „Kolo štěstí, co? Jen moje obvyklé štěstí v loterii?!“ Ach, drahý příteli, mýlíš se! Tato karta je mocným symbolem cyklické povahy života, přílivu a odlivu úspěchu a neúspěchu. Vzbuzuje v nás pochopení, že i když se věci zdají stagnovat, kolo se nevyhnutelně, věčně točí. Život není přímka, ale nádherný spirálovitý vír.

Přijměte horskou dráhu, která je život. Pochopte, že vaše maxima jsou vyšší, když znáte minima. Vnímejte změny jako příležitosti, spíše než jako překážky. Změna je nakonec jedinou konstantou, ne?

Přečtěte si také  Rozluštění horské dráhy lásky: Čínský horoskop posledního týdne listopadu

Karta smrti:

Poté, jak listy ztmavnou a opadnou, karta Smrt vstoupí do zlověstného vstupu. Ale nebojte se, neznamená to fyzickou smrt, ale spíše transformaci. Tato karta, zahalená do svého tajemství, našeptává o koncích, opuštění, transformaci a nových začátcích.

Zní to děsivě? Pamatujte, Samhain, starověký keltský svátek, který nyní slavíme jako Halloween, nebyl jen nocí hrůzy, ale oslavou změny, uvolnění starého a přivítání nového.

Odvažte se pustit to, co vám již neslouží, uvolněte tato pouta, přerušte tyto řetězy. Stejně jako had svléká svou kůži, aby prosperoval, musíme se i my zbavit své minulosti, abychom prosperovali v naší budoucnosti. Pamatujte, že nová kapitola nemůže začít, pokud neúnavně čteme tu poslední.

Desatero mečů:

Jak se odvážíme hlouběji do října, narazíme na Desatero mečů. Ach, divadelní dramatizace pádu! Ale nenechte se touto kartou zastrašit. Mluví o dně, o probodání, zrazení, zneužití a naprostém vyčerpání. Přesto nám klade zásadní otázku: teď dolů, kam jinam jít než nahoru?

Přečtěte si také  Astrologie: odemykání tajemství – duo zvěrokruhu, které může narušit váš život a zanechat jim v cestě zmatek!

Pamatujte: je v pořádku cítit se zraněný, zraněný a padnout tváří dolů. Je v pořádku nebýt v pořádku. Podívejte se na výzvu, kterou dává: uvolněte bolest a uzdravte se. Bolest vyžaduje cítit, ale totéž vyžaduje léčení. Neboť teprve když uznáme temnotu, skutečně oceníme příchod úsvitu.

Eso pohárů:

A stejně jako všichni milujeme dobrý návratový film, tarot nás ujišťuje, že tady váš příběh nekončí. Z temnoty října se vynořuje příslib nového začátku reprezentovaný Esem pohárů; maják signalizující, že nezbývá mnoho času na vaše zkoušky a soužení.

Eso pohárů je krásná karta emocionální obnovy, lásky, nových přátelství a duchovního spojení. Říká nám, že jakmile uděláte tu nejtěžší část opuštění, uzdravení a růstu, čeká vás nový začátek. Znovuzrození emocí, nával lásky, ohromující objevování přátelství a hlubší porozumění vaší duši.

Být připraven! Dovolte si znovu se cítit zranitelní, odpouštějte a otevřete své srdce přílivu lásky. Smiřte se s cestou, která vás sem vedla, a přijměte shovívavost, která k vám přichází.

Přečtěte si také  Zjistěte, zda jste jedním ze čtyř znamení zvěrokruhu, která mají 28. listopadu mimořádné štěstí! Zjistěte, jak vám vyrovnání Marsu a Jupiteru může přinést štěstí!

Takže, mystický hledač, říjen se může zdát skličující svou symbolikou konce a bolesti, je to docela něco, co můžete zažít. Není to vzrušující stát na okraji staré známosti a pozorovat transformující proud něčeho nového, něčeho mnohem lepšího, něčeho mimořádného?

Na své cestě životem musí každý z nás čelit svému osobnímu kolu štěstí, vlastní kartě smrti a ostrému bodnutí Deseti mečů. Ale vždy pamatujte, že pod závojem všech těchto zážitků čeká Eso pohárů – plné naděje, přicházejícího znovuzrození a emocionálního naplnění.

Duchové října si šeptají. Otevřete své srdce, uši a ducha. Kéž přijmete transformaci, uvolnění a obnovu. Přivítejte cestu, která je před námi, s otevřenou náručí – ať je jasnější a lepší než cokoliv, o čem jste kdy snili.

S láskou a světlem,
Váš průvodce v mystické říši Tarotu.

Tento říjen… Embrace the Fall; Vstaň znovu!

(Poznámka: Tato čtení jsou generická a nemohou odpovídat specifičnosti skutečného čtení tarotu.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.