Início » Astrologie » Rada života: Přežít, nebo prosperovat? „Jak se vyrovnám s nově objeveným stresem z povýšení?“

Rada života: Přežít, nebo prosperovat? „Jak se vyrovnám s nově objeveným stresem z povýšení?“

Milý „Slice of life“,

„Nedávno jsem dostal povýšení, za které jsem neuvěřitelně vděčný, ale teď se povinnosti hromadí. Byla to strmá křivka učení a mám pocit, že sotva držím hlavu nad vodou. Vedu tým poprvé a jsem kontaktní osobou pro některé velké projekty.

Navíc je pro mě těžké vypnout, když přijdu domů.

Jak se vyrovnat s tímto nově objeveným stresem a začít mít pocit, že to mám pod kontrolou a nejen že přežívám?“

S pozdravem,

Ohromený a ustaraný>

Rada života: Přežít, nebo prosperovat? © Tpcabeatfestival.cz

Vážení přemožení a ustaraní,

Nejprve vám blahopřejeme k povýšení! To je významný úspěch a jasný ukazatel vašich schopností a potenciálu. Pocit přetížení je při takových přechodech zcela normální. Existuje několik kroků, které můžete učinit, aby bylo toto prostředí lépe zvládnutelné.

Věřte v sebe – byli jste pro tuto roli vybráni z nějakého důvodu, tomu důvěřujte. Váš zaměstnavatel ve vás jasně viděl potenciál být úspěšný na této zvýšené pozici.

Přečtěte si také  Horoskop: je čas zapomenout na minulost a přijmout jasnější budoucnost, protože hvězdy se 29. listopadu srovnají podle 3 znamení

Upřednostňujte své úkoly a čas. Uspořádání vašeho rozvrhu vám pomůže zvládnout požadavky vaší nové role a osobního života. Existuje mnoho aplikací pro správu úloh a plánování, které mohou být užitečné.

Delegování je změna hry. Zkuste postupně zadávat úkoly členům svého týmu, což vám nejen ulehčí, ale také je posílí. Nemusíte to dělat všechno.

Je důležité otevřeně komunikovat se svým týmem a nadřízenými. Pokud se vám zdá pracovní vytížení příliš mnoho, ozvěte se. důležité učit se od ostatních. Nikdo nečeká, že budete vědět všechno přes noc, neváhejte požádat o pomoc.

V neposlední řadě nezanedbávejte své zdraví. Stanovte si jasné hranice, kdy nejste ve službě, a zajistěte si čas na odpočinek. Trochu zvládání stresu, jako meditace, cvičení nebo jednoduché hluboké dýchání může znamenat velký rozdíl. Proč nezkusit zavést každodenní procházku. Mělo by vám to pomoci vyčistit si hlavu a cítit se uvolněněji.

Přečtěte si také  Astrologie: odemykání tajemství – duo zvěrokruhu, které může narušit váš život a zanechat jim v cestě zmatek!

Pamatujte, že změna je proces, ne přepnutí. Časem a trpělivostí budete ve své roli pohodlnější a jistější. Všechny tyto výzvy nakonec přispívají k vašemu růstu.

Máš to!

Doufám, že se tento „Slice of life“ ukáže jako užitečný a že se brzy vrátím pro další!

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.