Início » Vše o zvířatech » Záchranné příběhy » Srdceryvný příběh o záchraně zvířat: Nicholas‘ Furever Home

Srdceryvný příběh o záchraně zvířat: Nicholas‘ Furever Home

Jak láska jedné ženy zachránila bojácného psa z útulku

Příběhy o záchraně zvířat slouží jako přesvědčivá připomínka mimořádného pouta mezi lidmi a zvířaty.

Tato vyprávění zdůrazňují vytrvalost a sílu zvířat a velkorysost a empatii lidí, kteří zasvětili svůj život jejich záchraně.

Existuje mnoho povznášejících příběhů o zvířatech, která byla zachráněna z náročných podmínek a dostala novou životní příležitost.

Dnešní příběh o záchraně se týká tříletého, 70-kilového psa jménem Nicholas. Poté, co byl odchycen jako toulavý, byl odvezen do útulku pro zvířata. Kvůli své plachosti a bázlivosti však, byl ignorován všemi, kteří přišli do útulku adoptovat psy.

Hledání milující rodiny

Zaměstnanci a dobrovolníci útulku poznali, jaký typ psa Nicholas je, a udělali vše pro to, aby mu našli starostlivou rodinu.

Byl to jeden z těch psů, kteří milovali lidi, těšili se pozornosti a chtěli se s nimi schoulit. Nicméně, se bál ostatních psů, což ho činilo méně atraktivním pro potenciální osvojitele.

Útulek zkoušel různé techniky, aby Nicholase adoptoval.

Mnohokrát ho zveřejnili na všech svých sociálních sítích, představili ho ve zpravodajství.

Navzdory jejich úsilí se zdálo, že nic nefunguje, a byli na pokraji vzdát se. Rozhodli se naplánovat „Pick Nick Saturday aby povzbudila potenciální osvojitele k návštěvě útulku a setkání s Nicholasem.

@TheAnimalClub.net (Youtube

Nový život

Právě když se chystali ztratit víru, vešla do útulku žena jménem Billie. Setkala se s Nicholasem a okamžitě se do něj zamilovala.

Nemohla na něj přestat myslet a rozhodla se ho adoptovat den před plánovanou „Pick Nick Saturday“!

Billie v Nicholasovi viděla krásu, kterou ostatní přehlédli, a věděla, že bude dokonalým přírůstkem do její rodiny.

Nicholas nakonec našel svůj domov u ženy, která měla otevřené srdce a mysl.

To dokazuje, že když navštívíte útulek, musíte k němu přistupovat s trpělivostí, laskavostí a velkou láskou.

Mnoho psů v útulcích si prošlo traumaty, o kterých možná nevíme, a potřebují někoho, kdo jim poskytne čas a péči, kterou potřebují k tomu, aby se zotavili a znovu získali důvěru.

Význam adopce psů z útulků

Nicholasův příběh zdůrazňuje význam adopce psů z útulků. Existuje nespočet psů, jako je Nicholas, kteří jsou přehlíženi a zavrhováni, protože jsou příliš staří, příliš velcí nebo příliš plaší.

Tito psi však mohou nabídnout stejně mnoho lásky jako kterýkoli jiný pes a zaslouží si šanci na šťastný život.

 Když adoptujete psa z útulku, nejenže mu poskytnete druhou šanci na život, ale také uvolníte místo dalšímu psovi v nouzi.

Až tedy budete příště hledat chlupatého kamaráda, zvažte adopci z útulku a dejte psovi, jako je Nicholas, příležitost prospívat.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.