Início » Astrologie » Tanec s úplňkem v Blížencích: jak tato nebeská extravaganza ovlivňuje všech dvanáct znamení zvěrokruhu

Tanec s úplňkem v Blížencích: jak tato nebeská extravaganza ovlivňuje všech dvanáct znamení zvěrokruhu

Tanec s úplňkem v Blížencích: jak tato nebeská extravaganza ovlivňuje všech dvanáct znamení zvěrokruhu© Repwelter

Připravte se na hledače hvězd, protože 27. listopadu bude v charismatických Blížencích tančit úplněk!

Přemýšleli jste někdy o nebeském baletu, kterým jsou pohyby Měsíce v úplňku?

V astrologii jsou úplňky časem, kdy se naše pocity dostávají na povrch a přelévají se jako nebeský příliv. To je důvod, proč mohou mít tak silný dopad na naše znamení zvěrokruhu.

Stejně jako vlny oceánu, každý reagujeme na tyto měsíční rytmy jinak. Úplněk osvětluje naše emoce, naše instinkty a naše nejhlubší potřeby a ve znamení Blíženců by to mohlo znamenat probuzení zvědavosti, komunikace a přizpůsobivosti.

Věděli jste, že tento konkrétní úplněk neovlivní jeden, ne dva, ale všech dvanáct znamení zvěrokruhu?

Ano to je správně! Ať už jste odvážný Beran nebo citlivá Ryba, tato lunární událost se vás nějakým způsobem dotkne. Ale jak přesně?

Zůstaňte naladěni, protože vše bude odhaleno v tomto článku.

Jste připraveni zjistit, jak úplněk v Blížencích ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

Přečtěte si také  Zjistěte, zda jste jedním ze čtyř znamení zvěrokruhu, která mají 28. listopadu mimořádné štěstí! Zjistěte, jak vám vyrovnání Marsu a Jupiteru může přinést štěstí!

Jste připraveni na nebeské otřesy, které vás čekají?

Pamatujte, jak jednou řekla slavná astroložka Linda Goodmanová, astrologie je jen prst ukazující na realitu.

Když se měsíc vzdouvá ve své plné kráse, přistihnu se, jak popíjím horké kakao a zírám na noční oblohu. Úplněk v Blížencích 27. listopadu bude nezapomenutelnou nebeskou událostí. Je to, jako by vesmír maloval obraz s hvězdami jako plátnem a měsícem jako štětcem.

Beran

Úplněk v Blížencích mohl by vzbudit vaši zvědavost, Berane. Vaše touha po poznání vás může zavést na nečekané cesty. Pamatujete si, když Taylor Swift řekla: Je v pořádku nevědět, co bude dál? Obejmi to.

Býk

Býku, tento úplněk může přinést jasno ve vašich financích. Je čas udělat z rozpočtování zábavu! Inspirujte se Warrenem Buffetem, který začal svou investiční cestu v mladém věku.

Blíženci

Tento úplněk je ve vašem znamení, Blíženci! Očekávejte posílení svých komunikačních schopností. Mluvte méně, ale říkejte více – to je moje rada pro vás za tohoto měsíce.

Rakovina

Raku, můžete se během tohoto úplňku cítit trochu introspektivně. Jak jednou řekla Frida Kahlo: Maluji autoportréty, protože jsem tak často sama. Je v pořádku trávit čas sám se sebou.

Přečtěte si také  Rozluštění horské dráhy lásky: Čínský horoskop posledního týdne listopadu

Lev

Leo, tento úplněk v Blížencích může zažehnout tvou tvůrčí jiskru. Ve společenských situacích zazáříte! Pamatovat si: Kreativita vyžaduje odvahujak kdysi řekl Henri Matisse.

Panna

Panno, možná se budete chtít uhnízdit a odpočívat během této měsíční fáze. Moje babička říkávala: V práci je ctnost, ale v odpočinku je více ctnosti. Aplikujte tuto moudrost do svého života.

Váhy

Váhy, tento úplněk v Blížencích by vás mohl inspirovat k tomu, abyste se naučili něco nového. Od kódování po vaření, svět je vaše ústřice. Stále se uč!

Štír

Štírku, možná pocítíte nutkání změnit něco ve svém životě za tohoto úplňku. Pamatujte: Když si housenka myslela, že je konec světa, stala se z ní motýl.

Střelec

Střelci, díky této měsíční fázi si lépe uvědomíš své vztahy. Je čas milovat své blízké. Jak řekla Oprah Winfrey: Obklopujte se pouze lidmi, kteří vás pozvednou výš.

Přečtěte si také  Astrologie: mystická metamorfóza. Duchovní probuzení předpovězené ve vašem horoskopu na listopad 2023

Kozoroh

Kozoroh, úplněk v Blížencích vás může přimět soustředit se na své zdraví. Je čas vyměnit ty hranolky za salát! Všímavé stravování je klíčové.

Vodnář

Vodnáři, tento úplněk by mohl ukázat vaši hravou stránku. Nezapomeňte se bavit! Jak řekla Mary Poppins: V každé práci, kterou je třeba udělat, je prvek zábavy. Najděte si ten svůj!

Ryby

Ryby, v tomto úplňku se můžete cítit přitahováni k duchovním praktikám. Meditujte, cvičte jógu nebo si prostě užijte přírodu. Přijměte svůj vnitřní zen.

Pamatujte si, moji přátelé s hvězdnýma očima, toto jsou jen průvodci a ne vytesaní do kamene! Přijměte to, co pro vás hvězdy na vaší cestě za sebepoznáním připravily. Neváhejte a sdílejte tento článek a vraťte se pro další nebeskou moudrost. Do té doby hledejte dál!

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.