Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat fest 2008

Kdy 6.září 2008 logo_8
Cena diváků Alžbětiny sosny
Cena poroty Alžbětiny sosny
Soutěžní kapely Ellayne, Něco, Alžbětiny sosny, Elysium, Cruel, Celé znova-CZ,
Kulatá krychle, Sibet, Volná linka, Sorry
VIP kapely 100°C, Aleš Brichta Band, Ready Kirken, Blue Bucks

 

Kolínský Kmochův ostrov se poprvé rozezněl tóny TPCA Beat festivalu v září 2008. Ve zbrusu novém amfiteátru se o přízeň poroty a publika utkalo celkem 10 začínajících regionálních kapel. V horkém letním dni se třem tisícovkám diváků nejvíce líbila skupina Alžbětiny sosny a stejná banda se stala favoritem i pro porotu. Kapela si tak odnesla 100 tisíc Kč na nahrání profesionálního CD a klipu. Mladé hudebníky na pódiu střídali ostřílené stálice hudební scény z kapel 100°C, Aleš Brichta Band, Ready Kirken nebo domácí Blue Bucks. A protože se akce vydařila, rozhodli jsme se, že TPCA Beat festival nebude jen jednoroční záležitostí. Hned jsme začali chystat další ročník.

První ročník jsme uspořádali i díky spolupráci a podpoře Města Kolín.

Fotogalerie

Novinky

TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Na koho se můžete letos těšit?

Na TPCA Beat festivalu Vám tento rok zahrají například No Name, Pekař, Žlutý pes nebo Abraxas. Nebude samozřejmě chybět ani soutěž regionálních kapel. Již brzy Vám je představíme! A tešit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - kolínskou kapelu Prasákův Gauč...


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA