Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat fest 2008

Kdy 6.září 2008 logo_8
Cena diváků Alžbětiny sosny
Cena poroty Alžbětiny sosny
Soutěžní kapely Ellayne, Něco, Alžbětiny sosny, Elysium, Cruel, Celé znova-CZ,
Kulatá krychle, Sibet, Volná linka, Sorry
VIP kapely 100°C, Aleš Brichta Band, Ready Kirken, Blue Bucks

 

Kolínský Kmochův ostrov se poprvé rozezněl tóny TPCA Beat festivalu v září 2008. Ve zbrusu novém amfiteátru se o přízeň poroty a publika utkalo celkem 10 začínajících regionálních kapel. V horkém letním dni se třem tisícovkám diváků nejvíce líbila skupina Alžbětiny sosny a stejná banda se stala favoritem i pro porotu. Kapela si tak odnesla 100 tisíc Kč na nahrání profesionálního CD a klipu. Mladé hudebníky na pódiu střídali ostřílené stálice hudební scény z kapel 100°C, Aleš Brichta Band, Ready Kirken nebo domácí Blue Bucks. A protože se akce vydařila, rozhodli jsme se, že TPCA Beat festival nebude jen jednoroční záležitostí. Hned jsme začali chystat další ročník.

První ročník jsme uspořádali i díky spolupráci a podpoře Města Kolín.

Fotogalerie

Novinky

Vítězem TPCA Beat festivalu jsou Big S!

Vítěznou kapelou 11. ročníku TPCA Beat festivalu se stali Big S. Parta kluků z Čáslavi obdržela celkem 612 hlasů. 


TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA