Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat fest 2009

Kdy 25.července 2009 logo_9_14
Cena diváků Rimortis
Cena poroty EMMA
Soutěžní kapely Nerushit, Práva pupku, Despise, Rimortis, EMMA, Den, T.N.S., Light Soul Peace
VIP kapely Vladimír Mišík & ETC, Prague Ska Conspiracy, Gaia Mesiah, Alžbětiny sosny

 

Ani občasný déšť nezabránil tomu, aby se na druhém ročníku TPCA Beat festivalu sešlo ještě více hudebních fandů než o rok dříve – v roce 2009 jich bylo na „Kmocháči“ přes 3000! V soutěži mladých talentů se vedl tuhý boj především v soutěži publika. Vítězná skupina Rimortis nakonec porazila druhý Straton o pouhých 13 hlasů. Cenu odborné poroty získala kapela EMMA. Vítězové obou kategorií si odnesli po 50 000 Kč. Fandy potěšili také hudební matadoři – Vladimír Mišík & Etc, Prague Ska Conspiracy, Gaia Mesiah a na místo činu se vrátili i vítězové prvního ročníku Alžbětiny sosny (kapela v roce 2008 shrábla jak cenu publika, tak i odborné poroty).

Partnery festivalu byly hudební televize Óčko, Město Kolín a rádio Beat.

Fotogalerie

Novinky

Vítězem TPCA Beat festivalu jsou Big S!

Vítěznou kapelou 11. ročníku TPCA Beat festivalu se stali Big S. Parta kluků z Čáslavi obdržela celkem 612 hlasů. 


TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA