Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat fest 2009

Kdy 25.července 2009 logo_9_14
Cena diváků Rimortis
Cena poroty EMMA
Soutěžní kapely Nerushit, Práva pupku, Despise, Rimortis, EMMA, Den, T.N.S., Light Soul Peace
VIP kapely Vladimír Mišík & ETC, Prague Ska Conspiracy, Gaia Mesiah, Alžbětiny sosny

 

Ani občasný déšť nezabránil tomu, aby se na druhém ročníku TPCA Beat festivalu sešlo ještě více hudebních fandů než o rok dříve – v roce 2009 jich bylo na „Kmocháči“ přes 3000! V soutěži mladých talentů se vedl tuhý boj především v soutěži publika. Vítězná skupina Rimortis nakonec porazila druhý Straton o pouhých 13 hlasů. Cenu odborné poroty získala kapela EMMA. Vítězové obou kategorií si odnesli po 50 000 Kč. Fandy potěšili také hudební matadoři – Vladimír Mišík & Etc, Prague Ska Conspiracy, Gaia Mesiah a na místo činu se vrátili i vítězové prvního ročníku Alžbětiny sosny (kapela v roce 2008 shrábla jak cenu publika, tak i odborné poroty).

Partnery festivalu byly hudební televize Óčko, Město Kolín a rádio Beat.

Fotogalerie

Novinky

TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Na koho se můžete letos těšit?

Na TPCA Beat festivalu Vám tento rok zahrají například No Name, Pekař, Žlutý pes nebo Abraxas. Nebude samozřejmě chybět ani soutěž regionálních kapel. Již brzy Vám je představíme! A tešit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - kolínskou kapelu Prasákův Gauč...


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA