Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat fest 2012

Kdy 28.července 2012 logo_12
Cena diváků BU - FU
Cena poroty BU - FU
Výtěžek 31 890 Kč, Základní umělecká škola Kolín
Soutěžní kapely  BU - FU, Xenon, Skylla, Kronos Combo, Liguére!, Sectesy, Crossband, Epitaf
VIP kapely Harlej, Fast Food Orchestra, Airfare, Fanfan, Epy de Mye

 

První půlkulatiny „Bíťák“ oslavil v horké červencové sobotě společně s třemi tisícovkami diváků. Blahopřát přijeli hudební hosté Fast Food Orchestra, Airfare, vítězové předchozího ročníku FanFan a Epy De Mye. Nesmrtelným Svařákem připíjel k výročí i Harlej. Podruhé v historii festivalu se stalo, že si cenu publika i poroty odnesla jedna kapela – na „Kmocháči“ tento rok excelovala skupina BU – FU hrající underpub hip core. I letos jsme vybírali symbolické vstupné 30 Kč, celkovým výtěžkem 31 890 Kč jsme udělali radost Základní umělecké škole v Kolíně. Poprvé za pět nám nepřálo počasí až do úplného závěru festivalu. Fanoušky během koncertů zkropila vydatná letní bouřka, na dobré náladě diváků ani účinkujících to ale neubralo. Bouřkový déšť určitě festivalu pršel pro štěstí do dalších let.

I letošní ročník se konal pod záštitou Města Kolína.

Fotogalerie

Novinky

TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Na koho se můžete letos těšit?

Na TPCA Beat festivalu Vám tento rok zahrají například No Name, Pekař, Žlutý pes nebo Abraxas. Nebude samozřejmě chybět ani soutěž regionálních kapel. Již brzy Vám je představíme! A tešit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - kolínskou kapelu Prasákův Gauč...


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA