Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat Fest 2013

Kdy 13.července 2013 logo_13
Cena diváků Natřije
Cena poroty Natřije
Výtěžek 75 000 Kč, Základní umělecká škola Kolín
Soutěžní kapely Komat, Natřije, Rock Base, Ancient Desire, Sakra!, Nanosféra, 
Civilní obrana, Marek Jelínek & Mimosféry
VIP kapely Wohnout, Fast Food Orchestra, Alžbětiny sosny, BU - FU

 

Počítadlo návštěvníků se na letošním TPCA Beat festivalu zastavilo až nad hranicí 5000 diváků. Rekordní návštěva znamenala také rekordní částku, kterou se podařilo vybrat na dobrovolném vstupném a prodeji festivalových triček. Celkem 75 000 Kč opět putovalo do Základní umělecké školy v Kolíně, aby tam dále vychovávali (nejen) hudební talenty. I tento rok si fandy i porotu získala jedna jediná skupina – dvojité vavříny si z Kolína do Chlumce nad Cidlinou odvezla kapela Natřije. Stejně jako každý rok byl i letos připraven bohatý doprovodný program. Na Kmochově ostrově se tak sešli návštěvníci nejrůznějších věkových skupin od batolat až po staré rockové matadory. Fandy tento rok potěšila vystoupení známých hudebních hostů Fast Food Orchestra a Wohnout. Na místo svého triumfu se vrátili i dvojnásobní vítězové Beat festivalu – Alžbětiny sosny a BU – FU.

Jsme rádi, že i nad letošním ročníkem převzalo záštitu Město Kolín.

Fotogalerie

Novinky

Vítězem TPCA Beat festivalu jsou Big S!

Vítěznou kapelou 11. ročníku TPCA Beat festivalu se stali Big S. Parta kluků z Čáslavi obdržela celkem 612 hlasů. 


TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA