Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat Fest 2014

Kdy 19.července 2014   Logo TPCA Beat festival 09 14    
Cena diváků Bastilla
Cena poroty Crionic
Výtěžek 54 210 Kč, Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Kolárka
Soutěžní kapely Bastilla, Blank Out, Crionic, Dark Spell, Do hlavy brouk,
Imrvére, Vesper, Empty Hearts
VIP kapely Eddie Stoilow, Arakain, Kabát Tribute Revival, Natřije, Interpret neznámý

 

V sedmém měsíci roku 2014 se Kmochův ostrov rozezněl tóny sedmého ročníku TPCA Beat festivalu. O přízeň diváků a poroty se ucházelo osm amatérských regionálních kapel. Na rozdíl od předchozích ročníků mělo tentokrát hudební klání dva vítěze. Diváky si získala pečecká kapela Bastilla, porotu oslovila skupina Crionic z Přelouče. Na ostrově byl připraven program nejen pro hudební fandy, ale své si tu našli i naši nejmenší. Z hudebních hvězd letos na festival dorazila kapela Eddie Stoilow, Arakain, zahrál vítěz předchozího ročníku Natřije a celý vydařený letní den uzavřela rockovým nářezem skupina Kabát Tribute Revival. Z prodeje triček a symbolického vstupného jsme díky účasti 3600 diváků shromáždili částku 54 210 Kč. Tento rok jsme peníze věnovali Nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež Kolárka, kde peníze použili na dovybavení hudební zkušebny.

Fotogalerie

Novinky

Vítězem TPCA Beat festivalu jsou Big S!

Vítěznou kapelou 11. ročníku TPCA Beat festivalu se stali Big S. Parta kluků z Čáslavi obdržela celkem 612 hlasů. 


TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA