Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat Fest 2015

Kdy 11. července 2015   Logo TPCA Beat festival 15    
Cena diváků Flat Fly
Výtěžek 74 100 Kč, pěvecký sbor Gymnázia Kolín a 4. ZŠ v Kolíně
Soutěžní kapely Alchymie, Flat Fly, Inosculation, Insignie, KriminalRoman, Nasty Ratz, Nový Hrábě, The Lizards
VIP kapely Mňága a Žďorp, Jaksi taksi, Kašpárek v rohlíku, TH!S a Vojta Kotek, Bastilla, Crionic

 

Aktuálně poslední, v pořadí už osmý ročník TPCA Beat festivalu provázela řada novinek a změn - udílela se pouze cena publika, o které se hlasovalo prostřednictvím SMS. Diváci si zapařili s Mňágou a Žďorp, „bejbypankovým“ Kašpárkem v rohlíku, ale třeba i s Vojtou Kotkem a jeho TH!S. Na podium se po roce vrátili i loňští vítězové Bastilla a Crionic. V soutěži amatérských kapel získali nejvíce diváckých hlasů poděbradští Flat Fly a odnesli si hlavní cenu festivalu – 50 tisíc korun na natočení vlastního alba. Ani letos nechyběl bohatý doprovodný program pro malé i velké příznivce hudby a letní festivalové pohody. Ze vstupného a prodeje festivalových drobností jsme letos vytěžili přes 70 tisíc, o které se podělil pěvecký sbor kolínského gymnázia a 4. ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy. 

Fotogalerie

Novinky

Vítězem TPCA Beat festivalu jsou Big S!

Vítěznou kapelou 11. ročníku TPCA Beat festivalu se stali Big S. Parta kluků z Čáslavi obdržela celkem 612 hlasů. 


TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA