Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat Fest 2015

Kdy 11. července 2015   Logo TPCA Beat festival 15    
Cena diváků Flat Fly
Výtěžek 74 100 Kč, pěvecký sbor Gymnázia Kolín a 4. ZŠ v Kolíně
Soutěžní kapely Alchymie, Flat Fly, Inosculation, Insignie, KriminalRoman, Nasty Ratz, Nový Hrábě, The Lizards
VIP kapely Mňága a Žďorp, Jaksi taksi, Kašpárek v rohlíku, TH!S a Vojta Kotek, Bastilla, Crionic

 

Aktuálně poslední, v pořadí už osmý ročník TPCA Beat festivalu provázela řada novinek a změn - udílela se pouze cena publika, o které se hlasovalo prostřednictvím SMS. Diváci si zapařili s Mňágou a Žďorp, „bejbypankovým“ Kašpárkem v rohlíku, ale třeba i s Vojtou Kotkem a jeho TH!S. Na podium se po roce vrátili i loňští vítězové Bastilla a Crionic. V soutěži amatérských kapel získali nejvíce diváckých hlasů poděbradští Flat Fly a odnesli si hlavní cenu festivalu – 50 tisíc korun na natočení vlastního alba. Ani letos nechyběl bohatý doprovodný program pro malé i velké příznivce hudby a letní festivalové pohody. Ze vstupného a prodeje festivalových drobností jsme letos vytěžili přes 70 tisíc, o které se podělil pěvecký sbor kolínského gymnázia a 4. ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy. 

Fotogalerie

Novinky

TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Na koho se můžete letos těšit?

Na TPCA Beat festivalu Vám tento rok zahrají například No Name, Pekař, Žlutý pes nebo Abraxas. Nebude samozřejmě chybět ani soutěž regionálních kapel. Již brzy Vám je představíme! A tešit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - kolínskou kapelu Prasákův Gauč...


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA