Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat Fest 2016

Kdy 23. července 2016   Logo TPCA Beat festival 15    
Cena diváků Brisk Fart
Výtěžek 83 700 Kč pro Městskou hudbu Františka Kmocha a Kolínskou filharmonii
Soutěžní kapely Brisk Fart, Eclipse of Heaven, Hard to Frame, Nonsens - ex Ponožky, Pištův sklep, Salieri, The Crushers, The Infection
VIP kapely Wohnout, Barbora Poláková De Bill Heads, Pískomil se vrací, Flat Fly

 

Téměř pět a půl tisíce lidí dorazily v sobotu odpoledne do přírodního areálu na Kmochově ostrově, aby si vychutnaly již devátý ročník TPCA Beat festivalu. Klání amatérských kapel z regionu díky hlasům svých fanoušků nakonec vyhráli Brisk Fart ze Žlebských Chvalovic a mohou se těšit z ceny 50 000 Kč na natočení vlastního alba. Kromě účastníků soutěže se na pódiu objevila i řada známých hvězd hudebního nebe. Největší potleskl sklidila kolínská rodačka, herečka a zpěvačka Bára Poláková, po ní publikum dostali do varu Wohnouti a o samotný závěr vydařeného večera se postarali De Bill Heads. Výtěžek z festivalu poputuje tradičně na dobročinné účely spojené s hudbou - Kolínské filharmonii a Městské hudbě Františka Kmocha.

Fotogalerie

Novinky

TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Na koho se můžete letos těšit?

Na TPCA Beat festivalu Vám tento rok zahrají například No Name, Pekař, Žlutý pes nebo Abraxas. Nebude samozřejmě chybět ani soutěž regionálních kapel. Již brzy Vám je představíme! A tešit se můžete i na vystoupení vítěze loňského ročníku této soutěže - kolínskou kapelu Prasákův Gauč...


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA