Najdeš nás na Facebooku

TPCA Beat Fest 2016

Kdy 23. července 2016   Logo TPCA Beat festival 15    
Cena diváků Brisk Fart
Výtěžek 83 700 Kč pro Městskou hudbu Františka Kmocha a Kolínskou filharmonii
Soutěžní kapely Brisk Fart, Eclipse of Heaven, Hard to Frame, Nonsens - ex Ponožky, Pištův sklep, Salieri, The Crushers, The Infection
VIP kapely Wohnout, Barbora Poláková De Bill Heads, Pískomil se vrací, Flat Fly

 

Téměř pět a půl tisíce lidí dorazily v sobotu odpoledne do přírodního areálu na Kmochově ostrově, aby si vychutnaly již devátý ročník TPCA Beat festivalu. Klání amatérských kapel z regionu díky hlasům svých fanoušků nakonec vyhráli Brisk Fart ze Žlebských Chvalovic a mohou se těšit z ceny 50 000 Kč na natočení vlastního alba. Kromě účastníků soutěže se na pódiu objevila i řada známých hvězd hudebního nebe. Největší potleskl sklidila kolínská rodačka, herečka a zpěvačka Bára Poláková, po ní publikum dostali do varu Wohnouti a o samotný závěr vydařeného večera se postarali De Bill Heads. Výtěžek z festivalu poputuje tradičně na dobročinné účely spojené s hudbou - Kolínské filharmonii a Městské hudbě Františka Kmocha.

Fotogalerie

Novinky

Vítězem TPCA Beat festivalu jsou Big S!

Vítěznou kapelou 11. ročníku TPCA Beat festivalu se stali Big S. Parta kluků z Čáslavi obdržela celkem 612 hlasů. 


TPCA Beat festival pro Viktorku

Výtěžek z letošního ročníku věnujeme 5leté Viktorce z Kolína, která prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO). Tyto finanční prostředky použijí rodiče na její speciální léčbu. Na akci si můžete také zakoupit tričko, sluneční brýle nebo náramky s logem festivalu. Zisk z prodeje těchto předmětů přidáme Viktorce k penězům vybraným na vstupném. Tak nezapomeňte, každá koruna pomůže!


Kdo se letos zúčastní soutěžního klání?

Na letošním "Bíťáku" bude o vaši přízeň bojovat pětice regionálních kapel: čáslavští Big S, kutnohorští L.O.S, kapely Sendwitch a Souvrať z Poděbrad a kolínský Šťávník PX7. Mrkněte do Programu.


Zobrazit všechny novinky >>

TPCA Beat festival pořádá automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín od roku 2008. Akcí chceme podpořit regionální kapely, objevit neobjevené v soutěži mladých talentů a udělat z jednoho červencového dne bezva zážitek pro celou rodinu.

© 2006-2018 Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.,
se sídlem Na Hradbách 126, Kolín, PSČ 280 02, vedené v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86913

Všechna práva vyhrazena.

Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Organizátor akce

TPCA