Início » Vše o zvířatech » Záchranné příběhy » Od zoufalství k radosti: Soucitná cesta mladé ženy za záchranou toulavé želvovinové kočky před nepřízní osudu.

Od zoufalství k radosti: Soucitná cesta mladé ženy za záchranou toulavé želvovinové kočky před nepřízní osudu.

Hrdinská záchrana a druhá šance: dojemný příběh malého toulavého kotěte, které bylo zachráněno ze zoufalství a navždy mu byl dán milující domov.

Příběhy o dobrých životních podmínkách zvířat se často dotýkají našich srdcí a připomínají nám laskavost a soucit, které ve světě existují.

Tyto příběhy ukazují odolnost zvířat a rozdíl, který může člověk udělat v životě zvířete. Toto je jeden takový příběh o malém toulavém kotěti, které našlo bezpečí, lásku a věčný domov.

Záchrana

Mladá žena jménem Cassie z Kalifornie byla zaneprázdněna úklidem koňských stájí, když uslyšela podivný zvuk. Nejprve si myslela, že je to pták, ale brzy si uvědomila, že je to něco jiného. Nejdřív jsem si myslela, že je to pták, ale pak jsem si všimla koně na konci, jak zírá do křoví, řekla Cassie Love Meow.

Když jsem se přiblížil, všiml jsem si drobných mňoukání. Vykřikla své malé srdíčko. Když Cassie zavolala kotě, vyběhla k ní z křoví malá kočka. Jakmile ji Cassie držela, začala mávat malými tlapkami a přitulila se ke Cassieinu krku.

@cassieland.ca (Youtube)

Vedení ke zdraví

Kotě bylo vyhladovělé a dehydratované. Cassie jí rychle naplnila misku vodou z hadice, ze které se kotě lačně napilo. Také kotěti připravila rychlé jídlo z mokrého krmiva, které měla v autě pro své vlastní kočky. Rychle ho zhltla. Byla vyhublá a plná blech, podělila se Cassie s Love Meow.

Po vykonání potřeby vzala Cassie kotě domů, kde ho vykoupala, aby se zbavilo blech. Malé kotě po náročném dni spalo celou noc. Myslím, že vědělo, že je konečně v bezpečí a může si odpočinout.

Nový člen rodiny

Druhý den ráno se Cassie probudila a zjistila, že kolem ní pobíhá živé kotě a snaží se hrát si s ostatními domácími zvířaty. Kotě neprojevovalo žádný strach, přestože bylo mnohem menší než ona. Za pouhé dva dny získala zpět svou kočičí hrdost a neváhala ukázat, kdo je tady pánem.

Postupem času si kotě vypěstovalo úžasný apetit a na Cassie velmi přilnulo, často se k ní tulilo a hlasitě vrnělo. Nyní je naprosto zdravá a dobře prospívá. Ráda si hraje a zápasí s mými ostatními kočkami, i když je ještě tak malinká, říká Cassie.

Cassie pojmenovala kotě Charm, v narážce na to, jak byly obě šťastné, že jsou spolu v tomto sch

@cassieland.ca (Youtube)

Šťastný konec

Charm od chvíle, kdy ji Cassie zachránila, přibrala na váze a energii. Její osobnost se projevuje a ona si užívá každý okamžik svého nového života, obklopena láskou a péčí.

Je v bezpečí a šťastná a čeká ji báječný život.

Děkujeme, že jste si přečetli Charmin srdceryvný příběh o záchraně. Sdílejte prosím tento příběh, abyste pomohli šířit povědomí o ochraně zvířat a adopci – nikdy nevíte, koho se můžete dotknout nebo koho můžete změnit!

Lucie Semecka
Napsal : Lucie Semecka