Início » Horoskopy » Vydajte se na kosmickou cestu: váš průvodce zvěrokruhem od 25. září do 1. října 2023 – navigujte životním bludištěm s nebeskými poznatky.

Vydajte se na kosmickou cestu: váš průvodce zvěrokruhem od 25. září do 1. října 2023 – navigujte životním bludištěm s nebeskými poznatky.

Konstelace zvěrokruhu, průvodce naší kosmickou cestou, slibuje týden plný obnovy a neočekávaných zvratů od 25. září do 1. října 2023.

Při průchodu bludištěm života nám tyto nebeské poznatky mohou sloužit jako naše kompas, rozjasňující naši cestu. Zatímco okouzlení Marrákešem odhalilo minulý týden několik tajemství, nyní se nacházím uprostřed bujné anglické krajiny, jejíž krása mi neustále připomíná naši společnou spojenost s kosmem.

Připravte se, milí cestovatelé, na týden, který stojí na pokraji rovnodennosti, přivítá Libru a slunce vstoupí do jejího prostoru 23. září, přinášející rovnováhu a harmonii do našich životů. Nebojte se neočekávaného, každý zvrat odhaluje kapitolu ve vašem kosmickém příběhu. Připravte se na katalyzátory růstu a pamatujte – ne všechno, co se třpytí, je zlato.

Ať už čelíte bouři nebo plujete na klidných vodách, využijte nestability k podpoře svého osobního rozvoje. James Baldwin jednou řekl: Není možné změnit vše, čemu čelíme, ale nic nelze změnit, dokud se mu nepostavíme.

Tak se pusťme do vašeho horoskopu a společně objevujme, učme se a rostněme.

 

Vydajte se na kosmickou cestu: váš průvodce zvěrokruhem od 25. září do 1. října 2023 - navigujte životním bludištěm s nebeskými poznatky.
© Tpcabeatfestival

 

Beran (21. března – 19. dubna)

Přijměte svou přirozenou odvahu a čelte bouři, milý Berane. Použijte tření k tomu, abyste rozdmýchal svou odolnost a proměňoval zkoušky ve vzácná vítězství. 27. září se můžete setkat s nedorozuměním. Nedovolte, aby vás udušilo.

Zamyslete se nad sebou, neboť právě tam leží cesta k sebepoznání a osvícení. Coco Chanel kdysi řekla: Abyste byli nenahraditelní, musíte být vždy odlišní.

Býk (20. dubna – 20. května)

Tvoje cesta tento týden, mocný Býku, může vyžadovat neohroženost před neprozkoumanými cestami. Drž se svého jádra, zůstaň věrný svým principům a pokračuj vpřed s mocí svého rozhodnutí.

Přečtěte si také  Objetí kosmického tahače: odhalování víkendových postřehů z horoskopu lásky s tarotem na konec listopadu

28. září se můžete setkat s křižovatkou. Nezapomeňte na příklad, který dal Tolkien, další Býk, který se vydal bludištěm své představivosti a vytvořil geniální díla, která oslovují čtenáře dodnes. Jak správně shrnuje Barbra Streisandová: Když jste jiní, můžete vydržet.

Blíženci (21. května – 20. června)

Dvojčata Blíženců, váš týden může vyžadovat adaptabilitu a rovnováhu. Volby, které učiníte, se budou šířit časem, formující váš osud.

Svým instinktům důvěřujte kolem 29. září. Walt Whitmanovy vznešené verše připomínají tento pocit – Odmítněte vše, co uráží vaši duši. Poučte se z jeho moudrosti a naladěte se na svou intuici, abyste se mohli v kosmickém bludišti orientovat.

Rak (21. června – 22. července)

Tento týden své intuici důvěřujte, milý Ráku. Hledejte útěchu v introspekci, zbavte se toho, co vám již neposlouží, abyste uvolnili místo pro proměnu. Pamatujte na Marii Curie, dalšího Ráka, který se odvážně vydal do neznáma.

Její proměna vedla k objevům, které jsou v oblasti vědy monumentální. William Wordsworth kdysi řekl: Začít, začít.

Lev (23. července – 22. srpna)

Tento týden se vám nabízí mnoho příležitostí k učení, silní Lvi. I přes turbulenci 24. září zůstaňte klidní. V nepřízni spočívá šance posílit svou odhodlanost. Podívejte se na Carlo Bruni, dalšího Lva, který je symbolem síly a elegance, a zvedněte si náladu.

Jak ilustruje Winston Churchill, Úspěch není konečný, neúspěch není fatální: Odvaha pokračovat je to, co se počítá.

Přečtěte si také  Objetí kosmického tahače: odhalování víkendových postřehů z horoskopu lásky s tarotem na konec listopadu

Panna (23. srpna – 22. září)

Váš týden je plátnem proměny, Panno. Vydejte se z prostředí známa a vychutnejte si neznámo. Nechte se vést pečlivostí Leonarda Cohena. Pamatujte, že na obtížných cestách se můžete spoléhat na spojence. Jak řekla Helen Kellerová: Sami o sobě můžeme udělat tak málo, společně můžeme udělat tolik.

 

Vydajte se na kosmickou cestu: váš průvodce zvěrokruhem od 25. září do 1. října 2023 - navigujte životním bludištěm s nebeskými poznatky.
© Tpcabeatfestival

 

Týden od 25. září do 1. října je pro Panny klíčový. Vesmír vám poskytuje zlatou příležitost formovat směr svého života. Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu a věřte své cestě. Pamatovali jste si, že nejzmatenější cesty vedou k nejúžasnějším destinacím.

Váhy (23. září – 22. října)

Jak začíná váš zvláštní týden, přivítejte slunce do svého prostoru s otevřenou náručí. Ačkoli cesta může být trnitá, pamatujte, že rovnováha je klíčem.

Dejte se inspirovat Avril Lavigne, skvělou Váhou, známou svou rovnováhou jak v osobním životě, tak v umění. S neochvějným úsilím a vírou si vezměte k srdci moudrost Konfucia: Nezáleží na tom, jak pomalu jdete, dokud se nezastavíte.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Milí Štíři, tento týden vás láká k ponoření do hlubin pravdy, kterou jste předtím odkládali. Vaše dar vnímání může odhalit skryté poklady. Inspirujte se Leonardem da Vinci, ztělesněním složitosti a hloubky, stejně jako vy.

Jak řekl Pablo Picasso, Všechno, co si dokážete představit, je skutečné.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Jak se tento týden odvíjí, vydávejte se do říše neznáma, milý Střelče.

Přečtěte si také  Objetí kosmického tahače: odhalování víkendových postřehů z horoskopu lásky s tarotem na konec listopadu

Nejistota může být zahradou, která živí vaši kreativitu. Udržujte v sobě ducha dobrodruha Amelie Earhartové. Jak krásně řekla: Dobrodružství samo o sobě je cenné.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Ačkoli byste mohli začít na kamenité půdě, Kozorožče, pamatujte, že pevná je hora s tvrdým základem. Sdílíte znamení s historickou legendou Martinem Lutherem Kingem mladším a stejně jako on máte schopnost vytrvat a ovlivnit směr své cesty.

Slova Hellen Kellerové zní pravdivě, Držte tvář směrem k slunci a nebudete vidět stín.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento týden zapaluje začátek nových kapitol, milý Vodnáři. Věřte ve svou schopnost proměnit výzvy v příležitosti.

Kdo by vás mohl inspirovat víc než inovační průkopník Thomas Edison, sám Vodnář. Jak řekl, Je způsob, jak to udělat lépe – najděte ho.

Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden se mohou životní vlny ponořit hlouběji, ryby, ale s elegancí se nechte unášet přílivem. Váš kolega Ryba Albert Einstein se dostal do hlubokých emocionálních proudů, když se vydal do říše relativy.

Jak básník Rainer Maria Rilke zazpíval: Nechte se stát vším. Krása a hrůza. Jen pokračujte. Žádný pocit není konečný.

Dotkly se vás tyto pohledy na horoskop? Pamatujte si, že hvězdy vás mohou jenom vést a kormidlo je ve vašich rukou, abyste formovali svou osudovou cestu.

Příští týden se vraťte pro další kosmické věštění. Využijte tyto nebeské poznatky a osvětlte svou cestu. Šiřte světlo, pokud vás tyto horoskopy vedly.

Jana Tlusta
Napsal : Jana Tlusta
Jana, která má neuhasitelnou touhu odhalovat tajemství vesmíru, je hlavní hvězdou naší astrologie, numerologie a horoskopů. Její fascinace nebeskými sférami je mistrně vetkána do každého jejího slova, což jí umožňuje plynule překlenout propast mezi vesmírnou moudrostí a každodenním životem.