Início » Vše o zvířatech » Záchranné příběhy » Zatoulaná kočka chrání koťata ve skladu

Zatoulaná kočka chrání koťata ve skladu

Nesobecký čin zatoulané kočky podtrhuje soucit RSPCA v Milton Keynes

V centru Milton Keynes projevila toulavá kočka pozoruhodnou vynalézavost a lásku ke svým koťatům. Uprostřed rušného dění v rušném skladu našla tato chytrá kočka pro svá mláďata bezpečné místo.

S pečlivou přesností přenesla každé kotě, jedno po druhém, na polici a zajistila jim tak bezpečí před nebezpečím. Dokonce objevila prázdnou krabici, která jim poskytla bezpečné místo k odpočinku a zabránila tak nechtěnému pádu.

Překvapivý objev

Nečekané hosty nakonec objevili pracovníci skladu, kteří slyšeli slabé zvuky vycházející z regálu.

Organizace RSPCA, která byla na přítomnost této houževnaté rodiny upozorněna, rychle zasáhla a zajistila blaho odvážné kočičí matky a jejích vzácných mláďat.

S obětavou pomocí RSPCA byla matka a její koťata bezpečně převezena do jejich péče, kde se jim dostane potřebné pozornosti a podpory.

Neobyčejný příběh této toulavé kočky a jejích koťat není ojedinělý.

Organizace RSPCA v Milton Keynes zaznamenala alarmující nárůst počtu toulavých a opuštěných koček, který přičítá probíhající pandemii Covid-19.

@miltonkeynes

Okolnosti provázející pandemii poskytly oportunistickým chovatelům příležitost využívat zvířata k finančnímu zisku a nebrat ohled na dobré životní podmínky a zodpovědný návrat těchto nevinných tvorů.

Záchrana uprostřed výzev

Jen za posledních šest týdnů se místním dobrovolníkům RSPCA podařilo zachránit 15 zanedbaných a nechtěných mláďat narozených v různých zahradách.

Úspěšně zachytili tři březí toulavé fenky před porodem a také několik vrhů, na které je upozornili inspektoři, veterináři a znepokojení majitelé.

Kromě péče o opuštěné a toulavé dospělé kočky a králíky dostává RSPCA denně žádosti o ubytování vlastněných koček a malých zvířat.

Přestože skladištní kočičí matka a její koťata prokázali pozoruhodnou odolnost, stále vyžadují nezbytnou péči a pozornost.

Správná výživa, ošetření proti blechám a červům a zásadní zákrok kastrace jsou nezbytné pro zajištění jejich dobrého stavu.

Neméně důležité je jejich citové zotavení, protože potřebují lásku a náklonnost, aby znovu získali důvěru k člověku.

Pobočka RSPCA v Milton Keynes a North Bucks funguje nezávisle a spoléhá na štědrost a podporu komunity.

Obětavý tým dobrovolníků věnuje nespočet hodin zajištění bezpečnosti těchto koček, zatímco ostatní neúnavně pracují na získávání finančních prostředků na jejich krmivo, lékařskou péči a celkové blaho.

@miltonkeynes

Někteří jednotlivci dokonce otevírají své domovy, aby se mohli o tato zvířata starat, a poskytují jim tak pečující prostředí během jejich cesty k nalezení domova navždy.

Změňte něco k lepšímu

Dobrovolníci každý týden navštěvují místní chovatelskou stanici, aby čistili, krmili a mazlili se s kočkami a koťaty a poskytovali těmto zranitelným tvorům pohodlí a společnost.

Organizace RSPCA vyzývá všechny, aby se podíleli na prevenci dalších srdcervoucích příběhů, jako je příběh kočky ze skladiště. Je nezbytné kastrovat kočky, čímž se sníží počet toulavých a opuštěných zvířat a zajistí se lepší budoucnost pro dobré životní podmínky koček.

Děkujeme, že jste si našli čas na přečtení tohoto srdceryvného příběhu o záchraně zvířat.

Sdílejte jej s ostatními, abyste rozšířili povědomí o důležitosti zodpovědného vlastnictví domácích zvířat. a o neuvěřitelné práci, kterou organizace RSPCA odvádí při záchraně zranitelných zvířat a péči o ně.

Společně můžeme změnit životy těchto vzácných tvorů a vytvořit svět, ve kterém se ke všem zvířatům chováme s láskou a soucitem.

Lucie Semecka
Napsal : Lucie Semecka